Маска Satinia црна

499,00 мкд

• изработена од црн сатен
• преубава хеклана чипка на предната страна
• се врзува со тенка лента – совршени за подесување
• пријатен на допир, нежен и софистициран материјал (95% полиестер, 5% еластин)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.