Превез за очи црвен O/S

439,00 мкд

• црвен повез за очи
• мазна ткаенина со благ сјај – класа и елеганција
• минималистички дизајн – но може да направи многу!
• ткаенина која е мека на допир – за твоја удобност (100% полиестер)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.