Прикажувам 1–16 од 26 резултати

Женско боди

Lussuria женско боди со најмодерен дизајн. Изработени од квалитетни и лесни материјали, одлично прилегаат на телото. Удобни и пријатни бодиња за носење во текот на цел ден. Еротски, заводливи боди, боди од тантела. Голем избор на бои, дизајни и модели. Испораката е брза, а производот се доставува во прекрасно и дискретно пакување. Најдобри цени за женски боди.


Што е женско боди?

Женските боди се првенствено секси и удобни долна облека, изработени од тантела и други свилени материјали. Бодито се прицврстува меѓу нозете со токи или копчиња, што го олеснува ставањето и вадењето. Бодито ви помага да се чувствувате удобно и заштитено, а сепак секси. Изработен е од различни материјали, вклучувајќи памук, еластин, чипка, свила.

Нашите женски боди се изработени од еластичен материјал кој одлично се вклопува во струкот и по целото тело. Како и сите останати женски долни алишта во нашата понуда, така и нашето женско боди е изработено од лесни и еластични материјали кои одлично се вклопуваат во женското тело. Претежно се направени од сатен и полиестер, а совршената доза на еластин во материјалната мешавина доведува до совршен изглед на женското тело во него.

Чипкасто боди

Еден од најпопуларните типови на боди е боди од чипка. Може да биде целосно во чипка и практично да биде полутранспарентно или да биде украсено само со чипка на корпите на градите. Совршено е за вечерно излегување на состанок со фармерки или шорцеви, но и за на работа со панталони и сако. Во нашата онлајн продавница можете да најдете голем избор на боди од чипка во црна, црвена и бела боја. Секси тело за романтични моменти. Нудиме и еротски боди.

Како да изберете големина на бодито?

Со цел најпрецизно да ја одредите големината на бодито што ви треба, подготвивме табела со големини за вас.

Изберете ја големината на бодито

ТАБЕЛА

Продажба на женско боди

Lussuria продава висококвалитетни, модерни и издржливи женски боди. Посакуваниот модел можете едноставно да го нарачате на нашата веб-страница, а ние брзо ќе ви го доставиме во дискретно пакување.

Покрај боди, нудиме гаќички, танга, мрежести чорапи, хулахопки, подвезици и друга секси долна облека.