Корсет Glandez црн

• Корсетот Glandez и танга во црна боја
• прилагодливи прерамки, врзување и повеќестепено закопчување – гаранција за совршено прилагодување
• чашки со жици и ремен околу вратот – совршено го истакнуваат бистото
• двојни отстранливи јареми за чорапи – одлучете како сакате да ја дополните комбинацијата
• еластичен материјал, вметнувања од кадифе – удобност и практичност (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.