Корсет и танги Armares црн

• Armares танга и корсет во црно
• прилагодливи прерамки и јареми за чорапи, како и затворањето со повеќе степени, што гарантира совршено прилагодување
• сребрен привезок – вкусен детаљ
• чорапите не се вклучени во комплетот – ќе изгледате уште поубаво со пар!
• сјајен мек материјал – за да ви обезбеди удобност (100% полиуретан; подлога: 95% вискоза, 5% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.