Корсет и танги Ingridia црвен

• црвен корсет и танга од колекцијата Ingridia
• прилагодливи прерамки, врзување кое се прилагодува и закопчување на повеќе степени – совршена прилагодливост гарантирана
• жици и подложени чашки – совршено ги истакнуваат градите
• вградени јажиња за чорапи – со чорапи од истата колекција ќе направите уште поголем впечаток!
• златен привезок – елегантен детаљ
• комбинација од чипка и глатка, високо еластична ткаенина – стил и удобност (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.