Корсет и танги Nesari црн

• Корсет и танги Несари – чувствителен сет
• вишестепено закопчување и прилагодливи прерамки – обезбедуваат совршено прилагодување
• дополнителна прерамка и жици во кошничките – истакнуваат женските чари
• мрежа и црни ленти од ткаенина – модерен дизајн
• златен привезок – детал што додава елеганција
• прерамки за јартиери – со вкус комбинирани со корсетот
• чорапи не се вклучени – додадете ги вашите омилени чорапи кон сетот
• флексибилна ткаенина – гаранција за удобност (85% полиамид, 15% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.