Корсет Jollymore црвен

• Празничен корсет Jollymore и танга со празничен дезен
• Сензуална чипка – заводлив детал
• Подесливи прерамки и јареми – обезбедуваат совршено прилагодување
• Сјајна закачалка – интригантен детал
• Чорапите не се дел од комплетот – надополнете го стајлингот со одговарачки пар
• Пријатна на допир ткаенина – гаранција за удобност (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.