Корсет Serafia црн

• Корсетот Serafia и танга во црна боја
• прилагодливи прерамки, јареми за чорапи и затворање на повеќе степени – гаранција за совршено прилагодување
• вертикални балени – ќе ги истакнат твоите атрибути
• отстранливи јареми за чорапи – ти одлучуваш како да го комплетираш ансамблот
• сребрен привезок – додава класа
• необична комбинација на материјали – заводлив дизајн (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.