Корсет и танги Blossmina црвен

• црвен корсет и танга од совршена комбинација на проѕирен материјал и цветна чипка
• прилагодливи прерамки како и прилагодливи врзување на корсетот – гаранција за совршено вклопување
• врзувањето на градите совршено се вклопува и ги истакнува градите
• вертикални жичани засилувања – совршено ги нагласува облините
• еластични и прилагодливи подвезици за чорапи
• заводлива танга со класичен крој
• пријатен на допир, растеглив материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.