Бикини Coralya црвен

• бикини костим за капење coral bikini изработени од сјаен материјал
• врзување на грб – совршена удобност
• врзување на грб за совршено вклопување
• прерамките над половината одлично го украсуваат телото
• машнички на половината – симпатичен украс
• Фино растеглив материјал на допир (82% polyamide, 18% elastane, lining: 95% polyester, 5% elastane

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.