Бикини Mexico Beach coral

• бикини костим за капење Mexico Beach во неон розева боја
• спортски градник – целосна удобност
• прилагодливи рпрерамки
• удобно закопчување на грбот – многу удобно
• танга во стилот на 90-тите – женствено и многу секси
• многу еластична и мека ткаенина (82% polyamide + 18% elastane, lining: 95% polyester + 5% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.