Бикини Paralia coral

• секси бикини Paralia
• градник зајакнат со жица со едноделно засилување – изгледа одлично и совршено ги држи градите
• врзување на грбот и градите – совршена удобност при прилагодување
• танга со висок крој – нозете изгледаат подолги, а задникот изгледа совршено
• материјалот е фино еластичен (82% polyamide + 18% elastane, lining: 95% polyester + 5% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.