Бикини Punta Negra црн

• дводелни бикини со храбар дизајн
• триаголен градник со совршенo подесување
• проѕирни делови на градникот и гакичките
• градникот се врзува околу вратот и на грбот
• гаќите се врзуваат на половината – совршена удобност и подесување
• светкав материјал пријатен на допир (82% polyamide, 18% elastane; lining: 95% polyester, 5% elastane)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.