Боди Dagmarie црвен

2.129,00 мкд

• црвено чипкено боди Dagmari
• елегантна и многу женствена чипка
• длабоко деколте – многу примамливо
• отворен грб – многу многу секси
• нежно ланче со удобно ременче околу вратот
• мал приврзок на предната страна
• отворени препони – играта се издигнува на друго ниво
• материјалот е фин и пријатен на допир
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.