Боди Estiqua црн

2.509,00 мкд

• секси црно боди Estiqua
• прилагодливи прерамки – совршено подесување
• удобно закопчување на грб – многу удобно за носење
• нежен и проѕирен материјал – изгледа многу убаво
• триаголни корпи – прекрасно ги украсува градите
• украси од чипка – многу елегантни
• отворен грб – многу заводливо
• пријатен на допир еластичен материјал (85% полиамид, 15% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.