Боди Milladis црн

• црно боди од колекцијата Milladis
• корпи со жица на градникот – градите ќе изгледаат совршено
• подесиви прерамки – совршени за обликот на твоето тело
• удобно закопчување на задната страна – подеси онака како што ти одговара
• сребрени реси под градите – многу уникатна декорација
• малку проѕирна мрежа – ја разгорува имагинацијата
• приспособливо закопчување на меѓуножјето
• нежен материјал пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.