Бодистокинг G325 црн – S/M/L

1.749,00 мкд

• флертувачки црн bodystocking – мрежести чорапи за цело тело
• нежна ткаенина – совршено заводливо ги нагласува облините
• заводлив крој на деколтето и на грбот – го привлекува целото внимание
• секси прерамки ги поврзуваат горниот и долниот дел – многу заводливо
• геометриските украси го истакнуваат струкот и ги откриваат облините
• еластичен и пријатен материјал (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.