Бодистокинг G333 црн – S/M/L

1.999,00 мкд

• црн bodystocking комбинезон G333
• боди со откриени препони во комбинација со мрежести чорапи
• оригинален цветен дезен – прекрасно ќе ги нагласи твоите облини
• ракави до лактите – со секси откриени раменици
• многу еластична и издржлива ткаенина – совршено одговара на телото (90% најлон, 10% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.