Бодистокинг N122 црвен

1.689,00 мкд

• црвен bodystocking комбинезон N122
• тенки прерамки на горниот дел со мрежести чорапи – многу секси
• секси исечок на грбот – твојот грб ќе изгледа убаво
• проѕирен дезен – прекрасно ќе ја обои твојата силуета
• еластична, издржлива ткаенина, пријатна на допир (90% nylon, 10% elastane)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.