Чорапи за халтери Darkessia црни

• секси црни чорапи Darkessia
• чорапите не се самодржливи – ќе изгледаат совршено со подвезици
• еластична завршна обработка налик на кожа – ќе ги разбуди сетилата
• мека и удобна вештачка кожа
• лента на бутот – надворешен слој: 100% полиуретан;
• лента на бутот – внатрешен слој: 95% полиестер, 5% еластин;
• мрежеста ткаенина: 88% полиамид, 12% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.