Еротски танги Heavenlly бели

729,00 мкд

• еротска танга Heavenlly со откриени препони – уште поголемо задоволство
• танга украсени со тантела – ѓаволот е во деталите!
• светкав скапоцен камен како привезок на предната страна
• женствен крој – убаво нагласен задник
• нежен материјал многу пријатен на допир
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.