Еротско боди B135 црн

• женско плетено мрежесто боди
• украсен со геометриски мотиви – совршено ја нагласува фигурата
• голем рез на грбот – многу секси!
• нежна мрежа – многу нежно го допира телото
•отворени препони – најважно кога е најпотребно
• многу мек еластичен материјал на допир (90% најлон, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.