Еротско боди B137 црн

1.809,00 мкд

• плетено црно женско боди
• змиски мотив на деколтето – многу интересен
• транспарентен мрежен материјал – многу храбар потег
• отворен грб – многу заводлив детал
• отворени препоните – непослушно изненадување
• нежен и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.