Еротско боди Heavenlly бел

• еротско боди Heavenlylly со откриени препони – за уште поголемо задоволство
• светкав привезок меѓу градите – елегантен додаток
• прилагодливи прерамки на препоните и грбот – удобност и совршено вклопување
• луксузна и мека ткаенина
• состав: 94% полиамид, 6% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.