Фустан Vivianty црна

• Бандо сутиен со удобно закопчување на грбот – комфор и совршено прилагодување
• Врска околу вратот – удобно за носење
• Накит прстен кој го поврзува горниот и долниот дел – додава елеганција
• Материјал кој лесно сјае – прекрасен изглед
• Необичен крој – уникатен стил
• Секси крој од под бистата до грбот – ефект ‘воау’
• Материјал пријатен на допир
• Состав на материјалот: 85% полиестер, 8% еластан, 7% полиуретан

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.