Гаќички Bella Rou црни

1.009,00 мкд

• Гаќички Bella Rou со класичен крој
• Украсени со вез на тул со цветен дезен
• Накит-привезок
• Пријатна на допир ткаенина
• Состав на материјал: 85% полиамид, 15% еластан

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.