Гаќички Ivannes црни

869,00 мкд

• црни гаќички Ivannes
• многу женствен крој – ги нагласува струкот и задникот
• чипка на предната страна – многу елегантна
• транспарентен материјал – многу заводлив детал
• машничка над задникот – многу нежно
• фин и еластичен материјал (85% полиамид, 15% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.