Гаќички Mibelia црни

1.119,00 мкд

• гаќички од тантела Mibelia
• засеци на предната страна – совршено нагласени колкови
• гаќички со цветен дезен – навистина уникатен изглед
• приврзок на малото стомаче – привлечен детал
• мек материјал пријатен на допир (85% полиамид, 15% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.