Гаќички Olvidia црни

1.369,00 мкд

• Olvidia чипкени гаќички со висок струк
• предниот дел е обложен со мека беж ткаенина одвнатре
• брановиден крој на долниот дел на грбот – оригинален дизајн
• ластик околу половината
• елегантен привезок на малото стомаче – симпатичен детал
• фин материјал, многу пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.