Гаќички со подвезици Belovya црвени

1.559,00 мкд

• Belovia гаќички со подвезици
• неверојатно секси крој – WOW ефект!
• убава чипка и нежна мрежа – интригантна комбинација
• сребрена декорација на малото стомаче – шармантен детал
• и предните и задните подвезици се прилагодливи – совршено ќе се вклопат околу бутот
• материјалот е флексибилен и пријатен на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.