Градник Brasica црн

2.039,00 мкд

• Градникот Brasica
• Малку подлабокиот појас кој се протега подолу по торсот – уникатен ефект
• Средниот чокер-ремен и металниот прстен се отстранливи – можеш да го носиш на многу начини
• Чокер со верижка за закопчување
• Прилагодливо закопчување на грбот – за совршено прилагодување
• Меки, кожи пријателски ткаенини

• Состав на материјалот: 90% полиамид, 10% еластан

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.