Халтери и подвезици Serena Love црн

1.579,00 мкд

• халтери со четири подвезици
• елегантен приврзок на предната страна
• вертикално жичено појачување – совршено ја нагласува силуетата
• повеќестепено прицврстување на задната страна – за совршено вклопување
• подвезици кои се одвојуваат и се прилагодуваат – можете да го носиш само ременот
• мек материјал пријатен на допир
• состав: 94% полиамид, 6% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.