Корсет Brasica црн

2.909,00 мкд

• корсет и гаќички Brasica
• прилагодливи јажиња за чорапи и прерамки – за совршено прилагодување
• детали од накит во розово злато
• огрлица која се закопчува околу вратот
• средниот ремен на огрлицата и металниот прстен се отстранливи – можеш да го носиш како што сакаш
• чашки со жици – за убаво истакнат бист
• ткаенина која е пријатна на допир
• состав на материјал: 90% полиамид, 10% еластан

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.