Корсет и танги Serena Love црн

3.119,00 мкд

• комплетот вклучува Serena Love корсет и танга
• вертикалното засилување со жица убаво ја истакнува фигурата
• повеќестепено закопчување на куката на задната страна – за совршено вклопување
• корпии со жица – совршено ги нагласуваат градите
• приврзок за накит меѓу градите – додава елеганција
• прилагодливи подвезици за најлонски чорапи
• материјалот е многу фин и пријатен на допир
• состав на корсет: 94% полиамид, 6% еластин
• состав на танга: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.