Ноќница и танги Amor Cherris црвена

• сочна црвена ноќница Amor Cheris
• елегантна чипка – шармантно женствен крој – нагласена силуета
• украсени прилагодливи прерамки – прилагоди ги на твоето тело со совршена големина
• градник со жица – ​​градите ќе бидат совршено нагласени
• прилагодливо закопчување на задната страна – лесно подесување
• светкава декорација помеѓу градите – шармантен додаток
• пријатен и нежен материјал (95% полиестер, 5% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.