Ракавици Milladis црни

• елегантни Milladis ракавици
• проѕирна мрежа – нежна на допир
• шармантни реси со мониста од зглоб до лактот – многу шармантни
• еластична ткаенина ќе се прилепува за твоите раце (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.