Ракавици Obsessivia црни

1.059,00 мкд

• проѕирни ракавици од чипка Obsessivia – уникатен секси додаток
• нежен проѕирен материјал украсен со уникатен дезен
• еластичен и нежен материјал за кожата (85% полиамид, 15% еластин)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.