Самодржечки чорапи Heavenlly бели

729,00 мкд

• самодржечки чорапи Heavenlly небесна убавина
• бутови украсени со чипка – совршена декорација за нозете
• многу мек на допир беж најлон материјал
• флексибилен материјал многу пријатен за кожата
• состав: 85% полиамид, 15% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.