Секси долен веш 2-делен сет Cordellis црн – OneSize

1.939,00 мкд

• храбар дводелен женски долен веш Cordellis
• светкава лента ја поттикнува фантазијата
• универзалниот крој овозможува совршено вклопување
• сребрен привезок помеѓу градите
• нежна ткаенина со постава – гаранција за удобност
• состав на надворешниот слој: 100% полиуретан
• состав на основен слој: 95% полиестер, 5% еластин
• постава: 95% вискоза, 5% еластин

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.