Секси долен веш 2-делен сет Heavenlly бел

1.759,00 мкд

• женскиот комплет долна облека Heavenlly вклучува градник и танга
• заводлива тантела и проѕирна мрежа низ целиот комплет
• прилагодливи прерамки за рамо и грб – совршено се вклопуваат
• на предната страна има пенлив приврзок
• многу пријатен за кожата, нежна ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.