Секси долен веш 2-делен сет Natilya црн

1.629,00 мкд

• сензуален женски веш сет Natilya
• триаголни корпи – твоите гради ќе изгледаат убаво
• привезок меѓу гради – шармантен детаљ
• прилагодливи прерамки- совршено прилагодување за твоето тело
• женствени гаќички со исечок на задникот – твоите секси атрибути ќе бидат нагласени
• еластичен материјал пријатен на допир (85% полиамид, 15% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.