Секси долен веш 2-делен сет Serena Love црн

1.929,00 мкд

• женски веш сет Serena Love кој вклучува градник и гаќички
• прерамките се прилагодливи и поделени за да можеш полесно да ги приспособип на сопствената големина
• корпи со жица за подобра држење на градите
• закопчување на повеќе нивоа на задната страна
• приврзок за накит меѓу градите – елегантен детал
• пријатна на допир еластична ткаенина
• Состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.