Секси костим Catriny

• секси костим Catriny – отворен сутиен, отворени гаќички, уши, огрлица и покривки за брадавици
• смело сечење на сутиенот и гаќичките
• приспособливи презрамки на сутиенот и удобно закопчување на грбот – совршено прилагодување
• тенки презрамки што го истакнуваат обликот на фигурата – многу секси изглед
• огрлица со златен привезок – интригантен додаток
• соодветни покривки за брадавици за додадена зачинетост
• материјали пријатни на допир и флексибилни
• состав на материјал: сутиен, гаќички, огрлица: 72% полиамид, 28% еластан, уши: 100% полиестер, покривки за брадавици: 85% ПУ, 10% полиестер, 5% лепило

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.