Танги Celia Noir црни

839,00 мкд

• црни танги Celia Noir
• изработени од мека, транспарентна мрежа и декоративна гипир чипка
• привесок на предната страна – елегантен додаток
• пријатна на допир ткаенина
• состав на материјалот: 94% полиамид, 6% еластан

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.