Танги Larisya црвен

869,00 мкд

• танга од колекцијата Larisya
• заводлива црвена боја – ги стимулира сетилата
• интересна декорација на предната страна
• висок струк – ја нагласува силуетата и задникот
• прерамките на колковите визуелно ги издолжуваат нозете
• фин материјал, многу нежен на допир (94% полиамид, 6% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.