Топ и гаќички Bella Rou црн

2.329,00 мкд

• комплетот ленжерија вклучува топ и гаќички
• декоративна, цветна везба на тулот – прекрасно ги истакнува градите
• прилагодливи прерамки – за совршено прилагодување
• декоративен привезок на топот
• материјалот е пријатен на допир
• состав на материјал: 85% полиамид, 15% еластан

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.