Неглиже и танги Lacelove црвен

• црвен Negliže и tange Lacelove
• прилагодливи прерамки и повеќестепено закопчување – за совршено прилагодување
• искушувачки жици – сè на своето место
• дантелен детал – сензуални нијанси
• сребрен привезок – привлекува внимание
• еластична материја – удобност и луксуз (Negliže: 94% полиамид, 6% еластан; tange: 90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.