Самодржечки чорапи S305 беж

799,00 ден

• самодржечки чорапи во боја на кожа од 15 DEN
• чипка на бутот со силиконски ленти
• сјаен најлон материјал
• силиконските ленти на бутот не бараат носење оглавици и подвезици
• фини материјали, меки на допир (84% полиамид, 16% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.