Хулахопки P211 црвени

• Црвени хулахопки од 20 ден
• изложен дизајн со поголем отвор за поголема удобност
• украсен дезен на гаќички на задникот и отворот
• декоративна црна линија на задниот дел на нозете
• сјаен најлон материјал
• фин материјал, мек на допир (80% полиамид, 20% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.